![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6651417
*
nr 665 1417
Takarmatur
Tilgman Keramik, höjd: 38
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 november 2010
kl 19:14:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 17:52:03
1
100 kr
1/11 18:14:09
2
150 kr
1/11 19:05:00
3
250 kr
1/11 19:06:56
2
250 kr
1/11 19:07:46
2
300 kr
1/11 19:09:04
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor tilgman
-
5238 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, pla..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
-
5030 Takarmatur
mässing och glas, Höjd: 72cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:13
-
5255 Takarmatur
med glaskupor, 1930-tal. Diameter: 68 cm, höjd: ca..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:22
-
4100 Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:31
*
Takarmatur
nr 665 1417
Takarmatur
Tilgman Keramik, höjd: 38
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 november 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/10 17:52:03 | 1 | 100 kr |
1/11 18:14:09 | 2 | 150 kr |
1/11 19:05:00 | 3 | 250 kr |
1/11 19:06:56 | 2 | 250 kr |
1/11 19:07:46 | 2 | 300 kr |
1/11 19:09:04 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor tilgman
-
5238 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, pla..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15 -
5030 Takarmatur
mässing och glas, Höjd: 72cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:13 -
5255 Takarmatur
med glaskupor, 1930-tal. Diameter: 68 cm, höjd: ca..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:22
-
4100 Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:31